XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 2324540690
Pts - Cts: 09:30 - 18:00

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 7 iş günü içerisinde Kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse 02324540690 müşteri hizmetlerimizi arayarak bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz ÇAĞATAY MARİN DENİZ ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 20 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, İç giyim ve mayoda üst grup kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• İşletmemizden satın almış olduğunuz deniz motorunuzu, serviste açılışı yapıldıktan sonra tarafımızca iadesi alınmaz.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade, Değişim Adresi :
Açık Adres : ÇAĞATAY MARİN DENİZ ARAÇLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   

02324420690

Mustafa Kemal, 677/50. Sk. no 3, 35380 Buca/İzmir

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek